Jego Świątobliwość Gjalłang Karmapa prowadzi pudżę Tseringmy, 2016 - wideo

 

W wyniku swej prekognicji, Jego Świątobliwość XVII Gjalłang Karmapa zalecił, by klasztor Bencien zorganizował trzydniową pudżę Taszi Tseringmy, by usunąć jakiekolwiek przeszkody mogące zagrażać odnalezieniu Jangsi [nowej inkarnacji - przyp. tłum.] Kjabdzie Tengi Rinpoczego.

Ceremonia odbyła się w Sarnath w Instytucie Wadżra Widja pod kierunkiem Jego Świątobliwości. Śpiewy prowadził główny umdze z klasztoru Rumtek wraz z umdze z klasztorów Thrangu i Bencien. Także lamowie i mnisi z klasztorów Bencien i Thrangu oraz mniszki z Thrangu Ani Sziedra w Lumbini brali udział w wykonaniu ważnej części rytuału, niezbędnej do rozpoznania Jangsi Rinpoczego.

Społeczność związana z klasztorem Bencien pragnie wyrazić głęboką wdzięczność Jego Świątobliwości za pełną nieustannej dobroci i szczodrości pomoc, jakiej udziela nam w dążeniach do odnalezienia inkarnacji Kjabdzie Tengi Rinpoczego.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
NASZE KANAŁY NA YOUTUBE
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.