Mali mnisi z klasztoru Bencien z opiekunem

Mali mnisi z klasztoru Bencien z opiekunem

 

Program Lotos Polska to ważna część naszej działalności charytatywnej. Celem programu jest pomoc w utrzymaniu mnichów w klasztorze Bencien w Katmandu. Nazwę temu programowi nadał Kjabdzie Tenga Rinpocze.

Miesięczny koszt utrzymania jednego mnicha to niecałe dwieście złotych. Za pośrednictwem Lotosu można wybrać mnicha, który nie ma jeszcze "sponsora" i przesyłać comiesięczną darowiznę na jego utrzymanie. Można też zadeklarować inną, dowolną miesięczną kwotę wedle możliwości. Mniejsze darowizny kilku osób wspomogą utrzymanie jednego mnicha. Cenne są także jednorazowe wpłaty, czy to na konkretnego mnicha, czy po prostu ogólna darowizna na mnichów Bencien.

Mnisi są informowani, kto jest ich sponsorem i w specjalny sposób dedykują zasługę ze swej praktyki swym dobroczyńcom. Zawiązuje się w ten sposób osobiste więzi między mnichami oraz wspierającą ich społecznością osób świeckich.

Jeśli chciałbyś dołączyć do programu, prosimy o kontakt z biurem Centrum w Grabniku, gdzie można uzyskać szczegółowe informacje.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
NASZE KANAŁY NA YOUTUBE
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.