Mnisi w czasie ceremonii w klasztorze Bencien

Mnisi w czasie ceremonii w klasztorze Bencien

 

18 - 28 marca 2018 Jego Eminencja Drubłang Sangje Njenpa Rinpocze udzieli w klasztorze Bencien przekazu Njing Thik Ja Szi (Cztery Części Njing Thik). Nauki tłumaczone będą na nepalski i angielski. Ci, którzy pragną otrzymać ten przekaz, powinni być świadomi, że wiąże się z tym zobowiązanie do wyrecytowania stusylabowej mantry Dordże Sempa przynajmniej sto tysięcy razy.

Natomiast od 29 do 31 marca nasz klasztor będzie gospodarzem dziewiętnastego już Kagju Mynlam klasztorów Karma Kagju w Nepalu. Jego Eminencja Drubłang Sangje Njenpa Rinpocze zgodził się udzielić w tym czasie wszystkim zgromadzonym nauk na temat lodziongu (po tybetańsku i angielsku). Lodziong to wyjątkowa metoda ćwiczenia umysłu, która prowadzi do rozwinięcia postawy Bodhisattwy i uważana jest za samą esencję wszystkich nauk Buddy.

 

 Ogłoszenie dotyczące Kagju Mynlam - wersja angielska Ogłoszenie dotyczące Kagju Mynlam - wersja tybetańska Ogłoszenie dotyczące Njing Thik Ja Szi - wersja angielska Ogłoszenie dotyczące Njing Thik Ja Szi - wersja tybetańska

  

Więcej informacji można uzyskać w biurze klasztoru Bencien:

Benchen Phuntsok Dargyeling Monastery
Swayambhu Chhauni
P.O. Box 2072
Kathmandu
Nepal
email:

http://www.benchen.org


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
NASZE KANAŁY NA YOUTUBE
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
NEWSLETTER

ZAPISZ SIĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.