Adres siedziby Związku
Centrum Buddyjskie Bencien Karma Kamtsang
Grabnik 4
96-313 Jaktorów

Biuro czynne
Od wtorku do niedzieli - godz. 10-13 i 14-17.
W poniedziałki nieczynne.
Biuro znajduje się w budynku C.

Telefon
663 136 204 lub 22 211 37 51 (w godzinach pracy biura - patrz powyżej)
fax 0-22 211 37 52 (czynny całą dobę)

E-mail

Kliknij obrazek poniżej, by wysłać wiadomość bezpośrednio ze strony.

NIP i REGON
Związek Buddyjski Bencien Karma Kamtsang został utworzony w 1994 roku i w rejestrze kościołów oraz innych związków wyznaniowych jest wpisany w dziale A pod numerem 85. Otrzymał REGON nr 010767828 i numer NIP 1181294140.


 Dojazd do Centrum w Grabniku

 Kliknij mapkę, by zobaczyć szczegóły.

 

Samochodem:
Od strony Warszawy najłatwiej i najszybciej dojechać autostradą A2 w kierunku na Poznań. Należy zjechać na Grodzisk Mazowiecki. Po ok. 6,5 km jazdy drogą nr 579, na drugich światłach w Grodzisku trzeba skręcić w prawo, kierując się na Żyrardów - droga nr 719 - i dalej prosto aż do Jaktorowa.

W Jaktorowie należy przejechać wiaduktem nad torami kolejowymi i dalej prosto ulicą gen. Skokowskiego. Po około 2 km skręca się w prawo w ulicę Ułanów, którą dojeżdża się do ul. Pomorskiej. Należy skręcić w lewo w ul. Pomorską i po przejechaniu 2 km drogą utwardzoną, dociera się do Centrum Bencien Karma Kamtsang, które jest położone na lewo od drogi.

Pomocne jest kierowanie się drogowskazami na firmę "Dromet" aż do ulicy Pomorskiej w Jaktorowie.

Często korzystamy z alternatywnego dojazdu od autostrady (ze zjazdu na Grodzisk) z pominięciem intensywnego ruchu w Grodzisku. Zyskujemy na tym około 15 minut.

Uwaga dla kierowców korzystających z nawigacji GPS – po wpisaniu miejscowości „Grabnik” niektóre mapy kierują w inne, odległe miejsce w woj. mazowieckim, z którego trudno jest potem dojechać. Dlatego pewniej jest wpisać w nawigację „Jaktorów – ul. Pomorska” i dalej podążać za powyższym opisem dojazdu (Centrum leży na przedłużeniu tej ulicy) lub wpisać bezpośrednio współrzędne GPS (Google Maps: 52.113330, 20.541622).

Samolotem i pociągiem:
Z Lotniska Chopina w Warszawie można dojechać pociągiem SKM lub Kolei Mazowieckich do stacji Warszawa Zachodnia (można też autobusem linii 175 dojechać do przystanku Warszawa Centralna, a stamtąd do przejść do stacji Warszawa Śródmieście), a następnie przesiąść się do pociągu jadącego do Żyrardowa lub Skierniewic.

Należy wysiąść na stacji Jaktorów (pierwsza stacja za Grodziskiem Mazowieckim) i cofnąć się peronem do przejścia podziemnego, gdzie skręcamy w lewo, w kierunku ulicy Pomorskiej. Po wyjściu z tunelu należy iść cały czas prosto główną drogą asfaltową (ul. Pomorska), która potem przechodzi w drogę utwardzaną. 3 km dalej (ok. 35 min. marszu), po lewej stronie jest Centrum Bencien Karma Kamtsang.

Zwykle jeśli ktoś zadzwoni odpowiednio wcześnie do biura i uprzedzi o swym przyjeździe, organizujemy transport ze stacji w Jaktorowie. Czasem jednak nie ma akurat wolnego samochodu lub kierowcy, wówczas istnieje możliwość zamówienia lokalnej taksówki (tel. 602 35 55 33).


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA

BIULETYN INFORMACYJNY

captcha 
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.