6-7 maja 2017 (weekend)

 

PROGRAM

Prosimy pamiętać, że program zależy całkowicie od Rinpocze i może w każdej chwili ulec zmianie, jeśli Rinpocze sobie tak zażyczy.

Wykłady w sobotę i niedzielę o godz. 10:30 i 15:00.

Temat wykładów: Mahamudra eliminująca mroki niewiedzy (kontynuacja i zakończenie cyklu nauk)

Nauki mahamudry stanowią - obok sześciu jog Naropy - najcenniejszy skarb, jaki tradycja Kagju przechowuje przez stulecia. Przedstawiają one umiejętne metody prowadzące umysł do stanu wyciszonego spoczywania oraz bezpośredniego wglądu w ostateczną naturę rzeczywistości.

W naszej Linii Karma Kamtsang najczęściej praktykujemy mahamudrę w oparciu o jeden z trzech podręczników napisanych przez Dziewiątego Karmapę, Łangciuka Dordże. Rinpocze będzie nauczać praktyk mahamudry w oparciu średniej długości tekst, zwany: „Mahamudra eliminująca mroki niewiedzy” (po tybetańsku: Ciak cien marik mynsel). Nauki będą kontynuacją wykładów rozpoczętych trzy lata temu i zamkną cykl nauk mahamudry opartych o ten tekst.

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 30 kwietnia br. 

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień seminarium - 90 zł
pojedynczy wykład - 50 zł
całe seminarium - 180 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 9 zł, obiad 11 zł, kolacja 9 zł (cały dzień 29 zł).

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach.
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

ROZMOWY INDYWIDUALNE

Prosimy uwzględnić, że planowany pobyt Rinpocze w Grabniku jest bardzo krótki i nie będzie wiele czasu na prywatne audiencje.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.