15-18 czerwca 2017 (4 dni)

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi Lama Rinczen.

Początek w czwartek 15 czerwca o godz. 10:30, zakończenie w niedzielę 18 czerwca ok. godz. 17:00.

W naukach do sadhany mogą brać udział wyłącznie osoby, które otrzymały abhiszekę Kynciok Cidy. Abhiszeka Guru Rinpoczego Kynciok Cidy w czwartek 15 czerwca o godz. 10:30.

Kynciok Cidy, czyli "Esencja Trzech Klejnotów", to chyba najczęściej stosowana praktyka Guru Rinpoczego zarówno w tradycji Njingma, jak i Kagju. W klasztorze Bencien w Katmandu od wielu lat grupa mnichów wykonuje ją codziennie, niezależnie od innych aktywności klasztoru. Także lamowie z Bencien, po skończeniu trzyletniego odosobnienia, zostają jeszcze w drubkangu na kilkumiesięczne odosobnienie Kynciok Cidy.

Praktyka ta przynosi ogromny pożytek i niezwykle wszechstronne rezultaty. Dlatego Jego Eminencja Drubłang Sangje Njenpa Rinpocze z wielkim entuzjazmem poparł pomysł wprowadzenia jej do kalendarza praktyk w Centrum Bencien w Grabniku.

Sadhana Kynciok Cidy jest termą pochodzącą od Tertona Dziatsyn Njingpo. Zawiera w sobie wszystkie etapy praktyki – zewnętrzny, wewnętrzny, tajemny i najtajniejszy – i w pełni wykonywana jest dopiero po ukończeniu praktyk wstępnych nyndro. Jednak do recytowania pudży oraz praktykowania głównych części medytacji wystarczy otrzymanie abhiszeki Kynciok Cidy.

Pierwszy dzień praktyki rozpocznie się abhiszeką o godz. 10:30. W pozostałe dni pierwszą sesję będziemy zaczynać o godz. 7:00. Będziemy wspólnie recytować długą pudżę Kynciok Cidy rozłożoną w częściach na cztery sesje dziennie. Praktyka połączona będzie ze stopniowymi wyjaśnieniami do pudży.

Zamówienia na tekst do praktyki prosimy składać najpóźniej do 9 czerwca 2017. Tekst zawiera wyłącznie transkrypcję i jest dodatkowo płatny. Dostępny jest też tekst tylko po tybetańsku, również na wcześniejsze zamówienie.

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 9 czerwca br.

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień seminarium - 40 zł
sama abhiszeka (jeśli ktoś nie bierze udziału w seminarium) - 50 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 8 zł, obiad 10 zł, kolacja 8 zł (cały dzień 26 zł).

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach.
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.