24-30 lipca 2017 (7 dni)

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Czakrasamwara (po tybetańsku Khorlo Demczok lub Khorlo Dompa) jest ucieleśnieniem najwyższej szczęśliwości wszystkich Buddów. Wraz z Wadżrajoginią (Dordże Phagmo), która jest jego partnerką, był to główny Jidam wszystkich wielkich dzierżycieli tradycji Kagju: Tilopy, Naropy, Marpy, Milarepy, Gampopy oraz kolejnych Karmapów. Marpa Tłumacz i praojcowie Linii Kagju uważali tantrę Czakrasamwary za esencję wszystkich innych tantr.

Drubpa to rozbudowana kilkudniowa praktyka Jidama. Rytuał zawiera m.in. sypanie mandali z piasku oraz pudżę ognia na zakończenie.

Recytować pudżę mogą ci, którzy otrzymali abhiszekę Khorlo Demczoka. Aby nabyć tekst do praktyki, konieczne jest zgłoszenie tego wcześniej przy rejestracji. Dostępny jest tekst po tybetańsku lub sama polska transkrypcja.

Pozostałe osoby mogą w tym czasie znajdować się w świątyni i wykonywać własną medytację. Dzięki słuchaniu słów pudży otrzymają błogosławieństwo Khorlo Demczoka. Także ci, którzy nie będą w stanie przyjechać na pudżę, mogą gromadzić zasługę z tej praktyki, na przykład przekazując darowiznę na materiały potrzebne do przygotowania rytuału, na tsok czy na poczęstunek dla uczestników.

Szczegółowy harmonogram:
24 lipca (poniedziałek) o godz. 9:30 - Khorlo Demczok saciok (rytuał poświęcenia miejsca i rozpoczęcie usypywania mandali z piasku)
25 - 26 lipca (wtorek - środa) - rano skrócona pudża Khorlo Demczoka (tylko dak kje), następnie usypywanie mandali z piasku (usypują tylko osoby, które biorą udział w praktyce)
27 - 29 lipca (czwartek - sobota) - Drubpa Khorlo Demczoka przez 3 dni
30 lipca (niedziela) pudża ognia (dzinsek) Khorlo Demczoka i wysypanie piasku z mandali do rzeki

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 18 lipca br.
Do tego terminu można też zamawiać tekst do praktyki. Tekst jest dodatkowo płatny i przeznaczony dla osób, które otrzymały abhiszekę Khorlo Demczoka.

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium. 

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień sypania mandali – tylko pobytowe 15 zł
jeden dzień pudży - 25 zł
całość – 145 zł
Bonus: jeśli ktoś bierze udział w całym rytuale (7 dni), łączna darowizna wynosi 120 zł.

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

Codziennie będziemy ofiarowywać tsok. Zachęcamy do dołożenia się do kosztów.

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 8 zł, obiad 10 zł, kolacja 8 zł (cały dzień 26 zł).

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach.
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.