3-19 listopada 2017

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi Lama Trinle.

Do udziału w praktyce konieczne jest wcześniejsze otrzymanie abhiszeki Czenrezika.

Njungne jest praktyką Jidama z tradycji krija tantr pozwalającą w krótkim czasie oczyścić wiele negatywnej karmy. Powiedziane jest, że czyste wykonanie jednego Njungne zamyka bramy do odrodzenia w niższych światach, a czyste ukończenie ośmiu Njungne prowadzi do odrodzenia w czystej krainie Dełacien.

Jest to postne odosobnienie medytacyjne poświęcone praktyce Tysiącramiennego Czenrezika. Medytuje się w czterech sesjach dziennie. Pierwszego dnia do południa, o ściśle określonych porach zjada się dwa posiłki, złożone tylko z dopuszczalnych, tzw. "czystych" produktów. Drugiego dnia nie wolno jeść ani pić absolutnie niczego. Należy też zachowywać całkowite milczenie. Przez cały czas odosobnienia obowiązuje przestrzeganie ślubowań sodziongu.

Njungne kończy się trzeciego dnia poranną sesją i wspólnym śniadaniem. Do tego momentu nie powinno się opuszczać terenu odosobnienia.

  • Pierwsze Njungne - początek w piątek 3 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w niedzielę 5 listopada ok. godz. 8 rano,
  • Drugie Njungne - początek w niedzielę 5 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie we wtorek 7 listopada ok. godz. 8 rano,
  • Trzecie Njungne - początek we wtorek 7 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w czwartek 9 listopada ok. godz. 8 rano,
  • Czwarte Njungne - początek w czwartek 9 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w sobotę 11 listopada ok. godz. 8 rano,
  • Piąte Njungne - początek w sobotę 11 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w poniedziałek 13 listopada ok. godz. 8 rano,
  • Szóste Njungne - początek w poniedziałek 13 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w środę 15 listopada ok. godz. 8 rano,
  • Siódme Njungne - początek w środę 15 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w piątek 17 listopada ok. godz. 8 rano.
  • Ósme Njungne - początek w piątek 17 listopada o godz. 6:30 rano, zakończenie w niedzielę 19 listopada ok. godz. 8 rano.

W niedzielę 19 listopada rano tsok pudża Milarepy (tsok pudża nie jest częścią praktyki Njungne, ale zwykle wykonywana jest na jej zakończenie).

 

REJESTRACJA

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne).

Termin rejestracji - do 30 października br. Konieczna przedpłata minimum 26 zł za każde Njungne (koszt posiłków).

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Jedno Njungne - 71 zł = 45 zł darowizna za Njungne plus 26 zł za trzy posiłki: śniadanie i obiad pierwszego dnia oraz śniadanie ostatniego dnia. Te posiłki są integralną częścią praktyki i nie można z nich zrezygnować. W tej kwocie zawiera się też nocleg w dniu poprzedzającym Njungne.

Jeśli ktoś bierze udział w więcej niż jednym Njungne, to sugerowana darowizna za każde kolejne wynosi 63 zł (45 zł Njungne plus 18 zł posiłki).

BONUS: osiem njungne (16 dni) - 450 zł

Inne posiłki nie są uwzględnione w ramach seminarium - należy je dodatkowo zamówić i przedpłacić (śniadanie 8 zł, obiad 10 zł, kolacja 8 zł).

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. Jak przekazać darowiznę).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.