13-15 października 2017 (3 dni)

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzą: Lama Ewa i Lama Tenzin.

Biała Tara jest jednym z głównych Jidamów linii Kagju, a jej praktyka, należąca do annutara-joga-tantry przynosi błogosławieństwo długiego życia i ochrania od różnych lęków i niebezpieczeństw. Długi rytuał Białej Tary jest szczególnie skuteczną metodą przywołania błogosławieństwa Tary i - podobnie jak w klasztorze Bencien - jest regularnie wykonywany w naszym Centrum. Praktykę tę zawsze dedykujemy długiemu życiu nauczycieli Dharmy.

Rozpoczęcie w piątek godz.10:30, popołudniowa sesja o 14:30.
W sobotę i niedzielę praktyka w dwóch sesjach - o godz. 9:30 i 14:30.

Recytować tekst pudży mogą osoby, które otrzymały abhiszekę Tary. Można również brać udział w rytuale recytując przez cały czas wyłącznie mantrę: OM TARE TUTTARE TURE SO HA.

UWAGA: Planowana jest nowa, poprawiona edycja tekstu do praktyki (tybetański, transkrypcja i tłumaczenie). Osoby zainteresowane jej nabyciem proszone są o składanie zamówień najpóźniej do 8 października br.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 8 października.

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium. 

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

Ze względu na wyjątkowy charakter tych modlitw chcielibyśmy umożliwić każdemu wzięcie w nich udziału. Dlatego od osób, które będą brały czynny udział w praktyce, nie będzie wymagana żadna określona wpłata, konieczne jest jedynie dokonanie wcześniejszej rejestracji, najpóźniej do 8 października br.

Mile widziane są natomiast dobrowolne darowizny dowolnej wysokości, przeznaczone na pokrycie kosztów pobytu i wyżywienia własnego lub innych uczestników seminarium.

Osoby towarzyszące, które nie biorą udziału w praktyce, będą proszone o standardowe darowizny związane z pobytem w Ośrodku (15 zł dziennie).

Zachęcamy też osoby, które nie mogą osobiście wziąć udziału w praktyce, do przekazania choćby skromnej darowizny na ten cel, bo jak powiedział Milarepa, jeden z najwybitniejszych praktykujących naszej Linii: ten, kto medytuje, i ten, kto swoją szczodrością mu to umożliwia, wspólnie dążą do ostatecznego celu i razem osiągną Przebudzenie.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WYŻYWIENIE

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.

Dla osób biorących czynny udział w praktyce wyżywienie jest nieodpłatne pod warunkiem dokonania terminowej rejestracji. Osoby towarzyszące, które nie biorą udziału w praktyce, będą proszone o standardowe darowizny (obiad - 10 zł, śniadanie i kolacja – po 8 zł).

Posiłki można rezerwować do 8 października włącznie. Osobom, które przyjadą bez zapowiedzi, nie gwarantujemy możliwości otrzymania posiłków.

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.