7-15 lutego 2018

PROGRAMREJESTRACJASUGEROWANA DAROWIZNAWYŻYWIENIEWADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Gutor to nazwa intensywnej tygodniowej praktyki Mahakali, którą zgodnie z wielowiekową tradycją linii Kagju, wykonuje się przed Losarem - Tybetańskim Nowym Rokiem. Będziemy praktykować od rana do wieczora, w czterech sesjach.

Tekst pudży mogą recytować tylko ci, którzy wcześniej otrzymali abhiszekę Mahakali Bernagciena, ale każdy może mieć swój udział w tym wydarzeniu. Można, przebywając w świątyni i słuchając pudży, recytować znane sobie modlitwy czy wykonywać swoją osobistą medytację, można sponsorować pobyt lub wyżywienie dla uczestników pudży, można też ofiarowywać produkty (na przykład owoce, orzechy, słodycze, soki) lub pieniądze na pudżę ofiarną tsok. Wszystkie te działania sprawiają, że otrzymujemy takie samo błogosławieństwo Mahakali jak ci, którzy biorą czynny udział w rytuale.

Praktyka rozpoczyna się wieczorną sesją 7 lutego. Następnie, jak co roku, będziemy wykonywać cztery sesje dziennie, recytując długą pudżę Mahakali Bernagciena przez siedem dni (od 8 do 14 lutego):

I sesja 7.00 - 9.00
II sesja 10.30 - 12.30
III sesja 15.00 - 17.00
IV sesja 18.30 - 21.00

W środę, 14 lutego w godzinach 18:30-21:00 nastąpi kulminacyjna część tygodniowej pudży. Torma, która w czasie praktyki pochłania całe zło z poprzedzającego roku i wszystkie przeszkody, jakie mogą pojawić się w przyszłości, zostanie rzucona w ogień i spalona.

Gutor zakończymy 15 lutego poranną sesją (około 8:30).

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 2 lutego.

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

Uwaga: Osoby, które otrzymały abhiszekę Mahakali Bernagciena i po raz pierwszy będą czynnie uczestniczyć w długiej pudży, proszone są o składanie zamówień na tekst do praktyki również najpóźniej do 2 lutego.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

8 do 14 lutego (7 dni) - 25 zł dziennie
wieczorna sesja 7 lutego i poranna 15 lutego – gratis

BONUS dla tych, którzy biorą udział we wszystkich sesjach - całość 150 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 8 zł, obiad 10 zł, kolacja 8 zł (cały dzień 26 zł).

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach.
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.