16-22 lipca 2018 (7 dni)

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi Lama Rinczen.

Jak co roku będziemy wykonywać długą pudżę Dordże Phagmo (Dordzie Phagmo Drubtab). W tym roku praktyka będzie wykonywana w rozbudowanej wersji, oparta na mandali z piasku i z pudżą ognia na zakończenie.

Tekst recytować mogą tylko te osoby, które posiadają abhiszekę Dordże Phagmo. Pozostali mogą w tym czasie znajdować się w świątyni i wykonywać własną medytację. Dzięki słuchaniu słów pudży otrzymają błogosławieństwo Dordże Phagmo.

Dordże Phagmo, znana również jako Wadżrajogini, jest głównym bóstwem medytacyjnym w tradycji Karma Kamtsang. Była sekretnym Jidamem wielkich ojców linii Kagju: Marpy, Milarepy i Gampopy, a także kolejnych Karmapów. Przez trzynaście pokoleń nauki o niej przekazywane były przez mistrza tylko jednemu wybranemu uczniowi. Obecnie w naszej tradycji jest najczęściej stosowaną praktyką Jidama. Mówi się, że sadhana ta stanowi bramę wprowadzającą zarówno w praktykę mahamudry, jak i w Sześć Dharm Naropy, a jej błogosławieństwo szczególnie szybko doprowadza do osiągnięcia wglądu.

Szczegółowy harmonogram:
16 lipca (poniedziałek) o godz. 9:00 - Dordże Phagmo saciok (rytuał poświęcenia miejsca i rozpoczęcie usypywania mandali z piasku)
17 - 18 lipca (wtorek – środa) - rano skrócona pudża Dordże Phagmo (tylko dak kje), następnie usypywanie mandali z piasku (usypują tylko osoby, które biorą udział w praktyce)
19 - 21 lipca (czwartek-sobota) - Drubpa Dordże Phagmo przez 3 dni
22 lipca (niedziela) pudża ognia (dzinsek) Dordże Phagmo i wysypanie piasku z mandali do rzeki.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 11 lipca.

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium. 

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień sypania mandali – tylko pobytowe 15 zł
jeden dzień pudży - 25 zł
całość – 145 zł

Bonus: dla tych, którzy biorą udział w całym rytuale (7 dni), łączna darowizna wynosi 120 zł (bonus nie dotyczy wyżywienia).
Bonus przysługuje osobom, które wezmą udział w całym seminarium i dokonają formalnego zgłoszenia oraz wpłaty całej sumy najpóźniej do 11 lipca br. Uwaga: Osoby rezygnujące z części programu tracą prawo do bonusa.

Codziennie będziemy ofiarowywać tsok. Zachęcamy do dołożenia się do kosztów.

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

Ośrodek utrzymuje się całkowicie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto lub w gotówce na miejscu. Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować pełnej sugerowanej darowizny, prosimy o kontakt.

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 10 zł, obiad 13 zł, kolacja 10 zł (cały dzień 33 zł).

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!
Osobom, które przyjadą bez zapowiedzi, nie gwarantujemy możliwości otrzymania posiłków.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach.
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.