9-10 kwietnia 2022 (weekend)

PROGRAM REJESTRACJASUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi: Lama Rinczen

Początek w sobotę o godz. 10:30, zakończenie w niedzielę ok. godz. 16:30.

Do wykonywania praktyk wadżrajany niezbędne jest uzyskanie pełnego przekazu: abhiszeki, ustnych wyjaśnień i lungu. Abhiszeka Cie w sobotę 9 kwietnia o godz. 10:30.

Bardzo znana w Tybecie praktyka Cie opiera się na naukach o pustce, przedstawionych w Pradżnia Paramicie, i jest ich praktycznym zastosowaniem z wykorzystaniem metod wadżrajany. Praktyka polega na symbolicznym ofiarowaniu różnym grupom zaproszonych gości swego ciała dla dobra wszystkich czujących istot. Do jej rozpowszechnienia szczególnie przyczyniła się wybitna mistrzyni Macik Labdryn. Połączyła ona nauki czterech różnych Linii Przekazu w jedną kompleksową praktykę, która obecnie należy do najbardziej znanych w buddyzmie tybetańskim.

Słowo "cie" znaczy po tybetańsku "odcięcie". Celem tej medytacji jest odcięcie tak zwanych czterech Marów, w tym podstawowej niewiedzy, polegającej na lgnięciu do złudnego poczucia "ja". Cie jest całościową praktyką i może stać się główną osobistą medytacją. Pozwala nagromadzić wielką ilość zasług, usunąć przeszkody na ścieżce oraz obdarzyć błogosławieństwem wglądu. Często stosowana jest jako element wzbogacający i pogłębiający duchowy rozwój – uzupełnienie wszystkich innych praktyk. Ta konkretnie wersja praktyki Cie, znana jako Milam Lungten, została ułożona przez wielkiego mistrza Karma Czagme i jest połączeniem praktyki guru jogi z Cie. Ponieważ jest stosunkowo krótką, a jednocześnie tak kompleksową praktyką, od stuleci jest jedną z ulubionych form praktykowania Cie w tradycji Karma Kamtsang.

  

REJESTRACJA

Termin rejestracji (i przedpłaty na wyżywienie) - do 4 kwietnia.

Rejestracja za pomocą FORMULARZA. Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Liczba uczestników obecnych w świątyni będzie ograniczona, zgodnie z obowiązującymi przepisami związanymi z pandemią. Przypominamy, że osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA

UWAGA! Zmiana konta. Ośrodek utrzymuje się wyłącznie z darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto (zob. przekazanie darowizny) lub w gotówce na miejscu.

Sugerowana darowizna (bez wyżywienia):
jeden dzień - 60 zł
całość - 120 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 20 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach - 20 zł dziennie

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 12 zł, obiad 16 zł, kolacja 12 zł (cały dzień 40 zł)

Warto przywieźć własny kubek do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji.
Nie mamy możliwości zagwarantowania posiłków osobom, które przyjadą bez zapowiedzi.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach (śniadanie o 8:00, obiad o 13:00 i kolacja o 18:00).
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn prosimy dokonywać na konto (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z Wademekum uczestnika, które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

 

wróć do: Najbliższe wydarzenia


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.