28 kwietnia - 6 maja 2018 (9 dni)

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

Prowadzi Lama Rinczen.

Wymagana abhiszeka. 

Początek w sobotę 28 kwietnia o godz. 10:30, zakończenie w niedzielę 6 maja ok. 17. Abhiszeka Karma Pakszi - 28 kwietnia o godz. 10:30.

Praktykować będziemy w czterech sesjach dziennie. Sesje medytacyjne połączone będą z instrukcjami do tej konkretnej sadhany, jak też z wyjaśnieniami o znaczeniu Guru Jogi oraz różnych aspektów praktyki wadżrajany.

Drugi Karmapa, Karma Pakszi, uważany jest za emanację Padmasambhawy. Szczególnie wsławił się manifestowaniem magicznych umiejętności i zdolności poskramiania demonicznych mocy. Jego sadhana jest jednocześnie Guru Jogą, praktyką Jidama oraz praktyką Strażników Dharmy. Przykładowo Lama Samten, znany potem jako pierwszy Tenga Rinpocze spędził całe życie na odosobnieniu medytacyjnym utrzymując sadhanę Karma Pakszi jako swego Jidama.

Udział w wyjaśnieniach i praktyce wyłącznie dla osób, które otrzymały abhiszekę Karma Pakszi.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 23 kwietnia.

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium. 

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień seminarium - 40 zł
całość - 360 zł
sama abhiszeka (jeśli ktoś nie bierze udziału w seminarium) - 50 zł

BONUS: jeśli ktoś bierze udział w całym seminarium - 300 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

Ośrodek utrzymuje się całkowicie z dobrowolnych darowizn, dlatego każda ofiarowana złotówka jest ważna i doceniana. Darowizn można dokonywać na konto lub w gotówce na miejscu. Jeżeli ktoś ma pytania lub nie jest w stanie ofiarować darowizny pieniężnej, prosimy o kontakt.

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie. 
Sugerowana darowizna: śniadanie 10 zł, obiad 13 zł, kolacja 10 zł (cały dzień 33 zł).

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem na seminarium. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!
Osobom, które przyjadą bez zapowiedzi, nie gwarantujemy możliwości otrzymania posiłków.

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia. 
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach. 
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.

 

 


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.