W związku z tym, że nie możemy się na razie spotykać w Centrum Bencien w Grabniku osobiście, Lama Rinczen postanowił, że w najbliższym czasie będzie spotykać się z nami za pośrednictwem naszego kanału YouTube. 25 marca 2020 r. odbyło się pierwsze próbne spotkanie, którym rozpoczęliśmy transmisję wykładów Dharmy i praktyk. 

W formie streamingu prowadzone są "wspólne" praktyki (Czenrezik, Mahakala itp.) oraz wykłady Lamy Rinczena na różne tematy, między innymi inspirowane Waszymi pytaniami. Pytania do Lamy Rinczena, takie na które odpowiedź może być udzielona podczas spotkań online, prosimy kierować na adres e-mail: .

Częstotliwość spotkań nie jest ustalona. Szczegółowy harmonogram zamieszczany jest na bieżąco w Kalendarium wydarzeń na naszej stronie. Informację o streamingu można uzyskać także subskrybując nasz kanał YouTube Benchen Poland lub za pośrednictwem naszej grupy na Facebooku.

Do tej pory w ramach streamingu i nagrań wykształciły się następujące cykle tematyczne:

Transmisje można oglądać na żywo lub w późniejszym terminie - na kanale są dostępne wszystkie wcześniejsze spotkania.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona korzysta z plików cookies. Możesz je kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.