25-27 sierpnia 2017 (3 dni)

PROGRAM REJESTRACJA SUGEROWANA DAROWIZNA WYŻYWIENIE WADEMEKUM UCZESTNIKA

 

PROGRAM

W tym roku głównym lamą prowadzącym ósme już polskie Kagju Mynlam będzie Czcigodny Sangter Rinpocze. Komitet Kagju Mynlam wybrał już lamów, którzy mają do nas przyjechać, aby jak co roku przygotowywać tormy i ołtarz oraz intonować modlitwy. Jak co roku w modlitwach wezmą też udział lamowie z klasztoru Bencien w Nepalu, oraz lamowie polscy.

Drugiego dnia Kagju Mynlam - abhiszeka Tysiącramiennego Czenrezika (do praktyki Njungne).

Czenrezik, będący ucieleśnieniem współczucia wszystkich Buddów, jest także znany jako Opiekun Krany Śniegu, czyli Tybetu. Medytacja na Czenrezika, który może występować w dwuramiennej, czteroramiennej, a nawet tysiącramiennej formie, oraz recytacja mantry OM MANI PEME HUNG są z pewnością najbardziej rozpowszechnionymi praktykami w buddyzmie tybetańskim.
Praktyka Tysiącramiennego Czenrezika związana jest z postnym odosobnieniem, znanym jako Njungne. Jest to praktyka Jidama z tradycji krija tantr, pozwalająca w krótkim czasie oczyścić wiele negatywnej karmy. Powiedziane jest, że czyste wykonanie jednego Njungne zamyka bramy do odrodzenia w niższych światach, a czyste ukończenie ośmiu Njungne prowadzi do odrodzenia w czystej krainie Dełacien. Nawet jeśli ktoś nie jest w stanie praktykować Njungne, to samo otrzymanie tej abhiszeki niesie ze sobą wielkie błogosławieństwo, pomocne we wszystkich innych wykonywanych praktykach.

Szczegółowy program kolejnych dni Mynlamu podamy w późniejszym terminie.

 

REJESTRACJA

Termin rejestracji - do 20 sierpnia br. 

Rejestracja za pomocą formularza lub telefonicznie (663 136 204 lub 22 211 37 51 w godz. 10-13 i 14-17 od wtorku do niedzieli, w poniedziałki biuro nieczynne). Formularz prosimy wypełnić także dla osób towarzyszących, nie biorących udziału w seminarium.

Wszelkie zmiany w rejestracji prosimy zgłaszać z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem. W przypadku wyżywienia konieczne jest dokonanie terminowej przedpłaty.

 

SUGEROWANA DAROWIZNA (bez wyżywienia)

jeden dzień seminarium - 75 zł
całość - 225 zł
sama abhiszeka (jeśli ktoś nie bierze udziału w pozostałych sesjach) - 70 zł

dodatkowy nocleg poza seminariami - 15 zł dziennie
dzieci i osoby towarzyszące nie biorące udziału w sesjach – 15 zł dziennie

 

WYŻYWIENIE (tylko z terminową rejestracją i przedpłatą)

Posiłki są wyłącznie wegetariańskie.
Sugerowana darowizna: śniadanie 9 zł, obiad 11 zł, kolacja 9 zł (cały dzień 29 zł).

Uwaga: Jeśli planujesz przyjąć ślubowania sodziongu, nie zamawiaj kolacji na te dni!

Prosimy przywieźć własne kubki do picia.

Przedpłata nie jest równoznaczna ze zgłoszeniem. Prosimy pamiętać o dokonaniu rejestracji!

UWAGA:
- Brak terminowej przedpłaty oznacza anulowanie zamówienia.
- Posiłki wydajemy wyłącznie w ustalonych godzinach.
- Prosimy dobrze przemyśleć zamówienie. Zwrot pieniędzy za zamówione i niewykorzystane posiłki jest możliwy tylko wtedy, gdy rezygnacja zostanie zgłoszona z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem.

Darowizn można dokonywać w biurze Centrum, przelewem na konto lub za pomocą karty płatniczej (zob. przekazanie darowizny).

 

WADEMEKUM UCZESTNIKA

Aby uniknąć nieporozumień i ułatwić pracę organizatorom, prosimy zapoznać się z "Wademekum uczestnika", które mówi o tym, co przywieźć, gdzie przenocować, jak się zachować itd.


JESTEŚMY RÓWNIEŻ NA
KALENDARIUM WYDARZEŃ
PRZEKAŻ DAROWIZNĘ
 
 
 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce.