W wyniku swej prekognicji, Jego Świątobliwość XVII Gjalłang Karmapa zalecił, by klasztor Bencien zorganizował trzydniową pudżę Taszi Tseringmy, by usunąć jakiekolwiek przeszkody mogące zagrażać odnalezieniu Jangsi [nowej inkarnacji - przyp. tłum.] Kjabdzie Tengi Rinpoczego.

Ceremonia odbyła się w Sarnath w Instytucie Wadżra Widja pod kierunkiem Jego Świątobliwości. Śpiewy prowadził główny umdze z klasztoru Rumtek wraz z umdze z klasztorów Thrangu i Bencien. Także lamowie i mnisi z klasztorów Bencien i Thrangu oraz mniszki z Thrangu Ani Sziedra w Lumbini brali udział w wykonaniu ważnej części rytuału, niezbędnej do rozpoznania Jangsi Rinpoczego.

Społeczność związana z klasztorem Bencien pragnie wyrazić głęboką wdzięczność Jego Świątobliwości za pełną nieustannej dobroci i szczodrości pomoc, jakiej udziela nam w dążeniach do odnalezienia inkarnacji Kjabdzie Tengi Rinpoczego.


МЫ В СОЦИАЛЬНЫХ СЕТЯХ
НАШИ ЮТУБ-КАНАЛЫ
КАЛЕНДАРЬ МЕРОПРИЯТИЙ
СДЕЛАТЬ ПОДНОШЕНИЕ

Наш сайт использует файлы cookie. Вы можете контролировать это при помощи настроек своего браузера. При дальнейшем использовании данного сайта, вы подтверждаете свое согласие на использование файлов cookie.